Viikko-ohjelma ulko- ja etäharjoitteluun

Lasten ja nuorten harrasteliikunta ulkona ja etäyhteyksin 18.1. alkaen seuraavasti:

MAANANTAI

Uimahallin/Kartanon koulun pihapiiri, kokoontuminen Kartanon koulun parkkipaikan viressä.

  • 16.15-17.00 Temppuakro Kärrynpyörät 7-9 v., ohjaajana Eetu Ukkola (p. +358 50 5436956)
  • 17.00-17.45 Temppuakro Kierteet 10-13 v., ohjaajana Eetu Ukkola (p. +358 50 5436956)
  • HUOM! Perheliikunta tauolla ulkoharjoittelun ajan. Lisätietoja lapset@voimistelijat.com.

Kinnarin koulun pihapiiri, kokoontuminen koulun pihalla rakennuksen takana.

  • 16.15-17.00 Keijubaletti Joutsenlampi 3-4 v., ohjaajana Jenna Marjakangas (p. +358 45 78754703)
  • 17.00-18.00 Nuppuvoimistelu Millit 4-5 v., ohjaajana Jenna Marjakangas (p. +358 45 78754703)
  • 18.00-18.45 Nuppuvoimistelu Minit 3-4 v., ohjaajana Jenna Marjakangas (p. +358 45 78754703)

Vihtakadun koulun pihapiiri, kokoontuminen koulun ovien edessä alapihalla.

  • 17.00-18.15 Staravoimistelu Minellat 7-9 v., ohjaajana Tinja Tuomi (p. +358 40 7233920)

TIISTAI
Kinnarin koulun pihapiiri,  kokoontuminen koulun pihalla rakennuksen takana.

  • 16.15-17.00 Freegym 10-13 v., ohjaajana Visa Rahkola (p. +358 50 3258420)
  • 17.00-17.45 Ninjagym mini 1. ryhmä 5-6 v., ohjaajana Visa Rahkola (p. +358 50 3258420)
  • 17.15-18.00 Ninjagym mini 2. ryhmä 5-6 v., ohjaajana Ella Koivikko (p. +358 45 3548708)
  • 17.45-18.30 Ninjagym 7-9 v., ohjaajana Visa Rahkola (p. +358 50 3258420)

Uimahallin/Kartanon koulun pihapiiri, kokoontuminen Kartanon koulun parkkipaikan viressä.

  • 16.30-17.15 Keppihevostunti yli 7 v., ohjaajana Julianna Korjus (p. +358 40 0254930)
  • 17.45-19.00 TANVO Staravoimistelu Isellat 6-8 v., ohjaajana Jenna Marjakangas (p. +358 45 78754703)
  • 16.45-17.30 Minitanssi Auringonsäteet 4-6 v., ohjaajana Nelli Veijalainen (p. +358 44 3130900)
  • 17.30-18.15 Keppihevostunti nuput 4-6 v., ohjaajana Nelli Veijalainen (p. +358 44 3130900)
  • 18.15-19.00 Kids Dance yli 7 v., ohjaajana Nelli Veijalainen (p. +358 44 3130900)

Päiväkoti Pollen pihapiiri, kokoontuminen päiväkodin leikkipihassa.

  • 17.30-18.30 Nuppuvoimistelu Mimmit 4-5 v., ohjaajana Vilma Kyrönviita (p. +358 45 6334705)

KESKIVIIKKO
Vihtakadun koulun pihapiiri, kokoontuminen koulun ovien edessä alapihalla.

  • HUOM! Taitovalmennus tauolla ulkoharjoittelun ajan. Lisätietoja lapset@voimistelijat.com.
  • 17.45-18.30 Keijubaletti Pähkinänsärkijä 4-6 v. ohjaajana Riikka-Maria Slotte (p. +358 44 7482098)

TORSTAI
Juholan koulun pihapiiri, kokoontuminen koulurakennuksen takana sisäpihalla.

  • 16.30-17.15 Temppujumppa Pantterit 5-6 v., ohjaajana Peppi Ilola (p. +358 40 5819273)
  • 17.15-18.00 Temppujumppa Leijonat 3-4 v., ohjaajana Peppi Ilola (p. +358 40 5819273)

Kinnarin koulun pihapiiri,  kokoontuminen koulun pihalla rakennuksen takana.

  • 16.45-18.00 Staravoimistelu Minnit 5-6 v., ohjaajana Jenna Marjakangas (p. +358 45 78754703)

Uimahallin/Kartanon koulun pihapiiri, kokoontuminen Kartanon koulun parkkipaikan viressä.

  • 17.00-18.30 Staravoimistelun jatko Melissat, ohjaajana Ella Hannula (p. +358 40 1963633)
  • 18.00-19.30 Staravoimistelu jatko Melindat, ohjaajana Jenni Kaunisto (p. +358 40 7468412)

LAUANTAI
Juholan koulun pihapiiri, kokoontuminen koulurakennuksen takana sisäpihalla.

HUOM! Aika korjattu!

  • 11.30-12.15 Temppuakro Kuperkeikat 4-6 v., ohjaajana Vilma Kyrönviita (p. +358 45 6334705)
  • 12.15-13.30 Temppuakro Kiepit yli 7 v., ohjaajana Vilma Kyrönviita (p. +358 45 6334705)

SUNNUNTAI
Päiväkoti Pollen pihapiiri, kokoontuminen päiväkodin leikkipihassa.

  • 15.30-16.15 Keijubaletti Ruusunen 4-6 v., ohjaajana Jenna Marjakangas (p. +358 45 78754703)
  • HUOM! Perhegym tauolla ulkoharjoittelun ajan. Lisätietoja lapset@voimistelijat.com.

Uimahallin/Kartanon koulun pihapiiri, kokoontuminen Kartanon koulun parkkipaikan viressä.

  • 14.45-15.45 Telinejumppa Gekot 7-8 v., ohjaajana Eetu Ukkola (p. +358 50 5436956)
  • 15.45-16.30 Telinejumppa Sisiliskot 4-5 v., ohjaajana Eetu Ukkola (p. +358 50 5436956)
  • 16.30-17.30 Telinejumppa Vesiliskot 6-7 v., ohjaajana Eetu Ukkola (p. +358 50 5436956)
  • 17.00-18.30 Telinejumppa Kameleontit 8-9 v., ohjaajana Eetu Ukkola (p. +358 50 5436956)

Unelmahallin pihapiiri, kokoontuminen koulun telineiden lähettyvillä.

  • 12.00-13.30 Staravoimistelun jatko Melindat, ohjaajana Jenni Kaunisto (p. +358 40 7468412)
  • 12.00-13.30 Staravoimistelun jatko Melissat, ohjaajana Vilma Timonen (p. +358 45 8048182)

Siirrymme sisään harjoittelemaan ehti, kun se mahdollistuu rajoitusten osalta.

Oikeudet muutoksiin pidetään seuralla.